Po – Pá, 10 – 19 hod
+420 722 961 145

Poděbradská 1020/30
Praha 9 – Vysočany

Rocca delle Macìe

Vinařství, které se nachází v samém srdci Toskánska v oblasti Chianti Classico, specializující se na Chianti a „supertoskánská vína“. Vhodná poloha vinic, ideální klimatické podmínky, pečlivý výběr odrůd a půd jsou základními kameny výjimečnosti produktů společnosti. Dílo završí moudré rozhodování a tvrdá práce člověka: organické hnojení, zelené stříhání, řízený ekologický boj proti škůdcům a ručně prováděné vinobraní.

Tato vína máte možnost nyní koupit v časově omezené akční nabídce 5+1.

 

Rocatto

Rocatto

Vlajková loď vinařství z odrůdy Cabernet Sauvignon. Jedná se o delikátní, plné víno s tóny lesních plodů, vanilky a lékořice. Chuť má nekonečně plnou s pevnou a vyzrálou tříslovinou. Perfektně se hodí k dušeným masům a zvěřině. Ročník 2015 obdržel 94 bodů Jamese Sucklinga a 92 bodů od Wine Spectator.

1 016 Kč Koupit
Chianti St. Alfonso

Chianti St. Alfonso

Tradiční Chianti z tohoto vinařství. 100% Sangiovese, které pochází ze stejnojmenného vinohradu. Vůně je plná vyzrálých červených plodů, chuť se vyznačuje elegancí a jemností. Víno má ovocitý charakter s pevnou tříslovinou. Perfektně se hodí k pečeným masům a zvěřině. V ročníku 2018 obrdželo 3 skleničky Gambero rosso (nejprestižnější italské hodnocení vín).

508 Kč Koupit