pondělí, úterý: 10 - 18 hod., středa, čtvrtek: 10 - 19 hod., pátek: 10 - 18 hod.
+420 720 947 520

Poděbradská 1020/30
Praha 9 – Vysočany

Jak probíhala party ve VINOdiVINO?

Jak probíhala party ve VINOdiVINO?

Máme za sebou první opravdovou velkou Party ve VDV. A musíme říct, povedla se! Pro ty, kteří jste zde nebyli s námi, Vám akci popíšeme pár slovy.

Party se konala za účasti dvou italských zástupců, dále zástupce společnosti, která prezentovala několik vín z vinařství z Německa, Argentiny, Chile a posledním účastníkem bylo Roudnické zámecké vinařství Lobkowitz. Žádný z účastníků akce se neshodl na vítězi jednotlivých stánků, každý si našel vítěze svého. Někdo dával přednost svěžím bílým vínům z vinařství St. Michael Eppan, které prezentovala velmi sympatická a šarmatní Annemarie Pernter, jiní podlehli kouzlu mladého hraběte pana Clemente Zecca z vinařství Conti Zecca. Clemente prezentoval novinky vinařství - bílé víno Mendola z odrůdy Fiano (v nářečí regionu Puglie znamená Mendola mandle), růžové víno Venus. Největším vínem vinařství je Nero (Nero d´Avola a Cabernet Sauvignon), které uchvátilo opravdu každého. Argentina a Chile nabízely tradiční plná červená vína, německé vinařství naopak krásné svěží Rieslingy. Každého překvapila čistá, jednoduchá a precizně udělaná bílá svěží vína z Roudnice. Toto vinařství bylo vítězem prodejů, nejeden účastník odcházel s pěknou objednávkou vín z tohoto vinařství. Během akce jsme si pochutnávali na čerstvě upečené křupavé pizze a samozřejmě výborné italské kávě Trucillo. Na nákupy během akce bylo možné využít mimořádné slevy, což někteří rádi využili. 

Na konci jsme si dokonce i zatančili, hudba pod taktovkou velmi šikovného Dj se všem zaryla pod kůži a na závěr se vlnil i přísný odpůrce tance. 

Prostě a jasně, akce se moc povedla a už se všichni těšíme na červnovou degustaci nových ročníků, která proběhne 8. června. Pro další informace sledujte všechny naše dostupné kanály, již brzy dáme vědět přesný program.