pondělí, úterý: 10 - 18 hod., středa, čtvrtek: 10 - 19 hod., pátek: 10 - 18 hod.
+420 720 947 520

Poděbradská 1020/30
Praha 9 – Vysočany

Zpříjemněte si léto díky nabídce VINOdiVINO

Zpříjemněte si léto díky nabídce VINOdiVINO

Přemýšleli jsme ve VINOdiVINO, jak Vám zpříjemnit léto a zde máte od nás pár tipů.

Jste v letních vedrech vyprahlí? Stavte se u nás na sklenku vychlazeného Prosecca nebo se osvěžte limonádou Aranciatta či italským pivem! Nabídku neustále rozšiřujeme, nyní kromě jiného o Winku, svěží vinný nápoj a piva z minipivovaru Siberia. Vše najdete krásně vychlazené u nás v lednici! 

V doplňkovém sortimentu nově nakoupí i milovníci čajů, kteří ocení novou kolekci sypaných čajů MiaTea. Našli jsme pro Vás něco, co Vás potěší během letní dovolené! Degustační příručka "Jak přijít vínu na jméno" je kniha, která potěší jak znalce vín, tak i ostatní, kteří vínu právě přicházejí na chuť. Ideální k relaxu u vody či na lehátku u chaty.

Nebyli bychom to ani my, kdybychom pro Vás neuložili do našeho Humiboxu tajné zásoby starších vín, z nichž některá nemají již ani samotní vinaři! Přijďte si udělat radost!

LHZ_0207h

Máme rádi detaily, takže pokud jste snad dostali chuť na perfektní gin tonik, vyberete u nás z řady mnoha ginů i s toniky, které jsou nakombinované přímo k jednotlivým ginům. Na závěr dlouhých letních večerů máme pro ty nejnáročnější pěkný výběr cognaců, rumů, whisky a dalších destilátů.

LHZ_0259h

A pokud chystáte zahradní party, tak kromě delikates u nás nyní koupíte 1,5 litrovou lahev výborného šumivého Contarini za neuvěřitelnou cenu! 

IMG_8206